Subskrypcja

wpisz swój adres e-mail poniżej

Siedziba firmy Alremex

Uwaga: oprócz numerów stacjonarnych 77 442 48 31 oraz  77 442 48 32 działają także telefony komórkowe do działu PCV i ALU.

Dział okien PCV: 508 169 720

Dział ślusarki aluminiowej: 501 225 018.

Przedsiębiorstwo ALREMEX powstało w 1993r. jako firma produkująca ślusarkę aluminiową. W następnych latach zakres produkcji poszerzony został o stolarkę PCV. Okres od 1993 pozwolił nam na zdobycie olbrzymiej wiedzy i zgromadzenie doświadczeń na temat architektonicznych systemów konstrukcji aluminiowych i PCV. Pozwoliło to nam na przysporzenie zaufania szeregu klientów i stałych odbiorców.

Przedsiębiorstwo ALREMEX jest jednym z większych producentów stolarki z aluminium i PCV w regionie, posiada własny zakład produkcyjny w Opolu przy ulicy Wspólnej 26 o powierzchni 2.460m2 wyposażony w najnowocześniejsze, profesjonalne linie produkcyjne.

Konsekwentna i systematyczna polityka rozwoju poprzez inwestowanie wypracowanych środków w sprzęt, obiekty produkcyjne, biurowe, tworzenie własnych sieci sprzedaży wyrobów, doskonalenie kadr pracowniczych oraz gromadzenie doświadczeń z różnego rodzaju realizacji pozwoliły na zbudowanie własnego wizerunku firmy i były małymi krokami prowadzącymi do budowy jej sukcesu.

W minionych latach firma wykonała i zamontowała swoje wyroby w szeregu obiektach, a powierzone prace wykonane zostały na najwyższym poziomie jakości. Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami systemowych materiałów spełniających wymagania określone POLSKIMI NORMAMI oraz aprobatami technicznymi. Doradztwo oraz projektowanie są dla nas bardzo ważnym czynnikiem przy realizacji każdego obiektu. Zaangażowani inżynierowie, technicy, mistrzowie oraz fachowa załoga stawiają do Waszej dyspozycji nasz cały potencjał intelektualny aby spełnić szybko i pewnie każde życzenie Klienta.

Jesteśmy wystarczająco mali, aby mieć pełny przegląd sytuacji oraz wystarczająco wielcy, aby samodzielnie i kompleksowo zrealizować każdy obiekt. Jako potencjalnych klientów widzimy firmy budowlano-montażowe (generalnych wykonawców), inwestorów, towarzystwa budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe, biura architektoniczno-projektowe. Nie pomijamy również drobnych klientów, oferując im interesujące rozwiązania o wysokiej jakości.

Oferujemy najlepsze sprawdzone systemy konstrukcji aluminiowych i PCV, dotrzymywanie terminów dostaw i montażu przy umiarkowanych cenach. Jeżeli państwo obdarzycie nas zaufaniem z pewnością go nie zawiedziemy, a nawiązana współpraca przekształci się w wzajemny sukces.